Законодавство України. Правові комп'ютерні системи.

 

 

 

 

 

ipLex - правові бази України.

ipLex.Профі - повністю мобільний додаток. На ПК або мобільному пристрої встановлюється тільки клієнтська програма, яка зв'язується з базами на серверах розробника.

ipLex.Профі.XL - розширений комплект мобільного додатку ipLex.Профі, який додатково включає: Помічник юриста, Помічник бухгалтера, Проекти законів, Бухоблік та звітність, Кадрове діловодство.

ipLex.Преміум - максимальний комплект мобільного додатку ipLex, що включає перевірку контрагентів на: банкрутство, припинення, реорганізацію, зміну власника або бенефіціара, зміну назви, адреси, керівника, податковий борг, анулювання ПДВ, судові рішення, рішення по кримінальних справах.

ipLex.Контрагент - Перевіряє юридичні особи або ФОП по державних реєстрах щодо власників та керівників, стану, судових справ та ін. Шукає пов'язані підприємства. Щоденно контролює обраних осіб.

ipLex.Бухгалтер - спеціплізований додаток, що містить актуальну нормативну базу, консультації від ДФС, журнал "Дебет-Кредит", калькулятори, зразки документів, бланки звітності та сервіс повідомлень про терміни здавання звітності та сплати податків.

НАУ

Моніторинг контрагентів - сервіс для юристів та служб безпеки підприємств

Перевірка на банкрутство, ліквідацію, судові процеси. Крім того, перевірка у автоматичному режимі десятків або сотень контрагентів.

IPLEX

В перевірку фірми додані факти про конкретну юридичну особу або фізичну особу-підприємця відносно сплати податків, ліцензій, дозволів, фінансів, майна тощо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пільгове підключення до систем

МЕГА-Прецедент, НАУ-Експерт

Оплата за обслуговування за 3 місяці - мінус 50% на підключення для офлайн.

Оплата за обслуговування за 6 місяців - мінус 100% на підключення для офлайн.

***

 

Лідер інновацій на ринку правових систем України бренд "Нормативні акти України" - НАУ. Онлайн версія - ipLex.Профі. Має у складі бази даних, які не мають аналогів, як з наповнення, так і з сервісних функцій.

Серед них:

ipLex.Профі.XL - включає базу судових рішень України для адвокатів, судів, юрисконсультів підприємств і організацій.

МЕГА-Прецедент - база найбільш вагомих судових рішень України для адвокатів, судів, юрисконсультів підприємств і організацій.

НАУ-Експерт - універсальна правова система для індивідуальної та офісної роботи керівників, юристів, бухгалтерів, менеджерів, держслужбовців.

USB-НАУ - мобільне рішення МЕГА-Прецедент та НАУ-Експерт, що дозволяє використовувати зовнішні носії, такі як флешки та зовнішні жорсткі диски.

 

 

 

 

 

 

 

 

Акції з продажу систем "Дінай".

Бувають періодично.

Слідкуйте за повідомленнями або залиште замовлення.

* * *

Лідером ринку професійно-орієнтованих правових систем з законодавства України є бренд "Дінай", який має в своєму складі комп'ютерні довідково-правові системи з основних професійних спеціалізацій.

Довідково-правова система "Дінай-Гросбух" стала насправді настільним довідником бухгалтерів та аудиторів, а "Дінай-БОС" настільним довідником керівників від нижчих ланок до вищих. Настільним довідником на робочому столі Windows.

Довідково-правова система "Дінай-ЗЕДексперт" дає повну інформацію з зовнішньоекономічної діяльності та митному регулюванню. "Дінай-Судова практика" - з судочинства та діяльності судів.

Довідково-правова система "Дінай-Цінні папери" не має аналогів в Україні та користується постійною увагою спеціалістів.

Найбільш повною з довідково-правових систем є "Дінай-Професіонал" що не тільки об'єднує всі професійно-орієнтовані системи, але й містить багато додаткової інформації.

Інформаційний сервісний центр "Конкордсофт" з метою комплексного обслуговування своїх клієнтів надає можливість придбання різноманітного програмного забезпечення, у першу чергу - антивірусного.

 

Завантажити візитку

 

© 2010-2018 ConcordSoft

З питань абонентського обслуговування: (044) 229-02-08